Gençliğin Hızlı Formülü – Hifugold

Yaş aldıkça bebeksi yumuşaklığa ve pürüzsüzlüğe sahip olan cildimiz hücrelerini eskisi kadar hızlı yenilememeye başlar.

Çocukluktan yaşlılığa doğru giden hayat yolculuğumuzda bazı şeylere engel olamayabiliriz. Bebeksi bir cilde sahip oluşumuzla başlayan bu serüven yıllar geçtikçe bazı farklılıklar yaşar. Değişir, yaş aldıkça da güzelleşir. Ancak bu süreçte cildimiz ona daha çok dikkat göstermemiz için zamanla bazı sinyaller de verir bizlere. Tebessümlerimizi ve üzüntülerimizin sembolü kırışıklıklar, sarkmalar, güneş ışınlarına maruz kalma sonucunda oluşan cilt tonu bozulmaları gibi sinyaller yaş aldıkça kadınların ciltlerinde meydana gelen bazı olumsuz değişikliklerden sayılabilir.

Yaş aldıkça bebeksi yumuşaklığa ve pürüzsüzlüğe sahip olan cildimiz hücrelerini eskisi kadar hızlı yenilememeye başlar. Mimik kırışıklıkları ve kaz ayakları oluşumu, özellikle 30 yaş ve sonrasında hücre yenilenmesinin kayda değer biçimde yavaşlaması sebebiyle artış gösterir.

Peki ya, dinç ve güzel bir cilde sahip olmak, bu olumsuzlukları cildinizden uzak tutmak istemez miydiniz?

Fiziksel değişimlere tam anlamıyla engel olamasak da yaş aldıkça ortaya çıkan bu olumsuzlukları yavaşlatabilecek ya da uzun bir süreliğine onların inzivaya çekilmesini sağlayabilecek yöntemler tabi ki mevcut

Bu yöntemlerden biri belki de en etkilisi 7 yaşa kadar gençleşebilmeyi mümkün kılan Hifugold ya da diğer adıyla “Yüksek Yoğunluklu Yoğunlaştırılmış Ultrason”. Bu yöntemle cilt yapınızdan kaynaklı ve 30 yaşından itibaren azalmaya başlayan hücre azalması bir sorun olmaktan çıkıyor, cildiniz 20’li yaşların pürüzsüzlüğüne sahip oluyor.

Hifugold yönteminde lazer tedavilerinin ulaşmayı başaramadığı noktalara HIFU ses dalgaları iletilir. Bu ses dalgaları uygulanan bölgede ısı hasarı oluşturur. Uygulanan ısı ise cilt üst yüzeyinde hiçbir hasar oluşturmaz, yağ dokusunu inceltir, bu da ciltteki kolajen üretimini tetikleyerek ciltte toparlanma, sıkılaşma ve gerilme sağlar. Kısacası Hifugold yöntemi ciltte hücre yenilenmesini kolaylaştırır.

Hufigold, yüz ovalinin toparlanması, yanak sarkması, boyun ve dekolte sarkmalarının giderilmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra çene kontürünün belirgenleştirilmesi, gıdı bölgesinin toparlanması ve düşük kaşların kaldırılmasında da etkili bir yöntemdir.

Tunalı’da yer alan Ale’s Güzellik Salonu’muzda fokus ultrason uygulaması ortalama olarak 40 dakikada gerçekleştirilmekte olup tek seans çoğunlukla gözle görülür sonuçlara ulaşılması için yeterlidir. Kalıcı bir sonuç içinse* ikinci ayda işlemin tekrar değerlendirilmesi tavsiye edilir.

Sizleri Hifugold, Yüksek Yoğunlukta Yoğunlaştırılmış Ultrason uygulaması üzerine tüm sorularınız, fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz için misafir etmekten mutluluk duyarız.

Çünkü en büyük kazancımız, sizin mutlu olmanız.

* İşlemin etkisi bakıma bağlı olarak 1-1.5 yıl devam edebilir.


BulutDanışmanlık whatsapp numarası