Kurslarımıza katılmak için yeterli nakit bütçeniz yoksa, kredi kartına taksit imkanı ile kursumuzdan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca yeterli ve yetenekli gördüğümüz kursiyerlerimize staj ve iş imkanları da sunuyoruz.

Güzellik uzmanı olarak sektörde yerinizi almak için MEB onaylı 4. Seviye Güzellik Uzmanlığı kursunu bitirmiş olmanız gerekiyor. Teorik bilgiler yanında uygulamalarla eğitiminizi tamamlayıp uzmanlığınızı diploma ile taçlandırarak sektöre emin adımlarla giriş yapabilirsiniz. Kurumumuz tarafından eğitim süreçleriniz titizlikle değerlendirilecek ve sizlere en üst seviyede hizmet ve destek vererek eğitimden yeterince faydalanmanızı sağlayacağız.

Güzellik Uzmanlığı Kursu Kaç Ay Sürüyor?

MEB onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursu haftada 2 gün üzerinden 826 saatlik bir kurs olup yaklaşık olarak 4 - 4,5 ay kadar sürmektedir. Eğitimde 10 başlık altında müfredat çerçevesinde pek çok konu ile çalışma yapılacak olup hem teorik bilgiler hem de uygulamalı derslerle pek çok kazanım sağlayacağız. Hem teori hem de uygulama dersleri kurumumuzda yerinde eğitim ile gerçekleştirilecektir.

4. Seviye Güzellik Uzmanlığı Kursu, Güzellik uzmanı, Güzellik Uzmanlığı Sertifikası

Güzellik Uzmanlığı Diplaması ne işe yarar?

Herşeyden önce diploma bildiğinizin kanıtıdır. Bilginizin belgesidir. Etrafta "ben güzellik alanı ile çok ilgiliyim" diyen pek çok kişi duyabilirsiniz. Ama aralarında ayırt edici olan yeteneğini belge ile gösterebilmektir. Tabiki sektördeki herkesin ilk amacı kendi işletmesine sahip olabilmektir. Bunun için de bir Ustalık Belgesi gerekmektedir. Bu kurs neticesinde ise Ustalık Belgesi sınavına başvuruda bulunabilirsiniz. Hem de başka bir şart aranmadan. Ve bu diploma ile güzellik uzmanı olarak hastane, klinik, güzellik salonları ve SPA merkezlerine iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Güzellik uzmanlığı kursunun sizlere kazandırdığı

Güzellik uzmanlığı kursu sadece güzellik döngüsünde değildir. Kalite bilgisinden insan ilişkilerine kozmetikten vücut bakımı uygulamalarına kadar çok çeşitli konular ele alınmaktadır. Yani sadece güzelleştirmeyi değil insanlarla kaliteli ilişkiler kuran bir iş insanı olmanın yollarını da öğreniyor olacaksınız.

Güzellik uzmanlığı kursunda neler öğretiliyor?

Mesleğe hazırlık olarakta düşünebileceğiniz güzellik uzmanlığı kursunda 310 saat sürecek teori derslerinin yanında 516 saat sürecek uygulama dersleri ile toplamda 826 saat boyunca sektöre ilk adımlarınızı birlikte atacağız. Sadece güzelleştirme değil iş organizasyonu yapma becerilerine sahip olacaksınız.

BulutDanışmanlık whatsapp numarası