Ameliyatsız Gençleşme - Hifugold

Hifugold – Yüksek Yoğunlukta Yoğunlaştırılmış Ultrason

Zamanla, dış etkenlerle, güneşle ve yaşla birlikte cildimiz yaşlanıyor. Cildi genç tutmanın pek çok yöntemi var. Teknolojik yöntemler sonsuz. Ama biz biraz daha konforlu yöntem ameliyatsız bir yüz germe istiyorsak, canımız çok acımasın istiyorsak ve cildin yüzeyden değilde alttan toparlanarak "v" şeklinde yukarı doğru kalkmasını sağlayacak fokuslu ultrason yöntemi.

Ultrason aslında tüm dünyada tanıda kullanılmaktadır. Anne karnındaki bebeğin görüntülenmesinden yola çıkarak herkesin ultrason tanımına aşina olduğunu söyleyebiliriz.

Fokuslu ultrason ise ses dalgalarıyla cilde hiç bir zarar vermeden, ciltte her hangi bir acı hissetmeden, herhangi bir iğne ile girmeden cildin yüzeyini geçerek, 4 mm kalınlığındaki bağ dokusunu saran, cildimizin sarkmasına neden olan alt tabakaya yaklaşık 65 derece sıcaklığında etki ederek hızlıca toparlanmasını sağlayan bir yöntemdir.

Uygulamanın tatbik aşaması 30-45 dakika arasında sürmektedir. Genel olarak tek seanslık bir uygulamadır. Etkisini uygulama aşamasında da görebilmemize rağmen en değerli sonuçları 1 ay sonra görmüş olacağız. Ve etkilerini de cilt tipine göre 1-3 yıl arasında hissediyor, gözlemliyor olacağız.

Yüzde yanak sarkması herkesin başına gelen cilt yaşlanma belirtisidir. Fokuslu ultrason tedavisi ile bu kaçınılmaz sonun üstesinden gelmekte mümkün. Hifugold  un hangi bölgelerde uygulanacağına mutlaka uzmanı ile karar verin.

Hifu (ameliyatsız yüz germe) Ankara'da Leyla Erdoğan ile Ale's Güzellik Salonu Tunalı'da.


BulutDanışmanlık whatsapp numarası