İpek Kirpik Kaynağı

ipek kirpik uygulaması Tunalı Çankaya Ankara www.alesguzelliksalonu.comKirpikler kadının ilk silahıdır. Bakışların anlam bulduğu duyguların hal dilidir. Ama her zaman kalıcı değildir.

Sürülen rimeller kirpiklerde azalmalara sebep olur. Bunun önüne geçmenin çarelerini arayan bayanlar kurtarıcı olarak kendilerine badem yağını buldular. Badem yağı ile kirpik bakımı zahmetlidir. Düzenli bir bakım isteyen ve badem yağını sürdükten sonra üzerine birşey sürülmemesi büyük bir problemdir. Hem rimelden korunmalı hemde badem yağının zahmetini çekmemeli.

İşte bu noktada imdada ipek kirpik uygulaması koşuyor. Dolgun ve doğal kirpiklere sahip olmak ipek kirpik uygulaması ile mümkün.

Tabi maharetli ellere bırakılmayan bu işlem neticesinde kirpiklerin birbirine yapışması, çeşitli enfeksiyonlar sizler için problem olacaktır.

Yılların deneyimlisi güzellik merkezi Ale's Güzellik Salonu ipek kirpik uygulaması yapan bir estetik ve güzellik merkezidir.

İpek kirpikle ilgili bilinmesi gerekenleri aklınıza takılmadan size aktarıyoruz. Sizlere zararlı olabilecek hiçbir ürünü kullanmıyoruz ve kimyasallardan uzak duruyoruz.

Kirpiklerinizin yapısını inceliyoruz. Gözünüzde makyaj var ise temizliyoruz. Yaklaşık 1,5 saat ile uzun sürebilecek bir işlemi sizler için başlatıyoruz.

İşlem bittiğinde hiç makyaj yapmadan dışarı çıkabileceksiniz. Günlük makyajınız sadece rujdan ibaret olacak.

Doğal duran yoğun ve hacimli ipek kirpikler sizi en fazla rimel sürmüş gibi gösterecek. Rimelsiz göz makyajı ise aradığınız huzur olacak.

İpek kirpik fiyatları için Ale's Güzellik Salonunu arayabilirsiniz.

Ale's Güzellik Salonu Tunalı Hilmi Caddesinde Ankaralı bayanların hizmetinde...


BulutDanışmanlık whatsapp numarası