Yüzdeki imza: Kaş Tasarımı

Kaşlar yüzünüze netlik katan, gözlerinizi ortaya çıkaran, çoğu zaman kendinizi ve duygularınızı anlatmanıza yardımcı olan yüz estetiğinin ana unsurlarından biridir.

Kaşlar yüzünüze netlik katan, gözlerinizi ortaya çıkaran, çoğu zaman kendinizi ve duygularınızı anlatmanıza yardımcı olan yüz estetiğinin ana unsurlarından biridir. Her kadın düzgün şekillenmiş kaşları olsun ister ki, çağlar boyunca iyi biçimlenmiş kaşlar yüz güzelliğini tamamlayan şey olmuştur.

90’lı ve 2000’li yılların modası olan ince kaşların yerini günümüzde doğal görünümlü ve gür kaşlar almış durumda. Kadınların pek çoğu bu modaya ayak uydurarak kaşlarını kalınlaştırsa da, kimi kadın için bunu gerçekleştirmek zor olabiliyor ve kaş kalemleri ya da kaş farı kullanımı tercih ediliyor. Kalın kaşlara sahip olmak da tek başına yeterli olmuyor; çünkü yanlış biçimlendirilen kaşlar bazen olduğunuzdan yaşlı göstermenize neden olabiliyor. Bu nedenle kaşlarınızı doğru biçimlendirmek ve yüzünüzde doğal durmasını sağlamak yüz – kaş dengesinde büyük önem taşıyor. İfadenizi keskinleştirecek ve sizi hem genç hem de daha güzel gösterecek kaşları sağlayabilecek uzmanların dokunuşlarından yaralanmak istemez miydiniz?

Kaş Tasarımı, kaşlarınızı en doğru oranda biçimlendirmenizi sağlayan, günümüzde en çok bilinen ve tercih edilen tekniktir. İşlem sonunda sahip olduğunuz kaş sizin kişisel kimliğinizi de belirleyeceğinden; yüzün simetrisini yakalamak, bakışlarınızı ortaya çıkarmak ve ifadenizi doğru yansıtabilmek adına kaş tasarımının özenle yapılması gerekmektedir. Kaş Tasarımı’nın doğru adresi olan Ale’s Güzellik Salonu’nda alanında uzman ve yetenekli çalışanlarımızla yüz simetrinize en uygun kaşları yapılandırmanız mümkün. Gerçekleştirilen Kaş Tasarımı işlemi ana hatları belirleme, tasarım-dizayn, temizleme, boyama, nemlendirme ve sonuçlandırma aşamalarını içermektedir.

Kaş Tasarımı uygulaması öncesi uzmanlarımız alın genişliği, burun açısı, gözlerinizin küçüklüğü-büyüklüğü ve ana hatlarınızı değerlendirerek ölçüm yapılmaktadır. Ölçüm sonrası belirlenen kaş doğrultusunda uygulamaya geçilerek kaşlarınız tasarlanmaktadır. Kaş Tasarım işlemi sonrasında tasarımın bakımı da en az işlem kadar önemlidir.

Ale’s Güzellik Merkezi’nde işlem sonrası sizlere sunulan bakım hizmeti mevcuttur. Sizleri Kaş Tasarımı uygulaması üzerine merak ettikleriniz, fiyat bilgilerimiz ve diğer sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında tüm sorularınız için Ale’s Güzellik Salonu’nda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Çünkü en büyük kazancımız sizing mutlu olmanız.


BulutDanışmanlık whatsapp numarası