LONG-TIME-LINER® nedir?

LONG-TIME-LINER® yarı kalıcı makyaj yöntemi yaklaşık olarak 25 yıl önce Almanya'nın Münih kentinde geliştirildi. Waltraud Kuffner, içerisinde doktorlar, kozmetologlar, makyaj sanatçıları ve kalıcı makyaj teknisyenlerinden oluşan bir ekip ile, nazik, güvenli ve güzel mikro pigmentasyon için Conture® Make-Up yöntemini yarattı.

  • LONG-TIME-LINER® yarı kalıcı kaş için dünyanın en iyisi ve kıl ekme tekniği seyrek veya düzensiz kaşlar için en doğal görünümlü olandır.
  • Yarı kalıcı eyeliner dolgunluk verir ve kirpikleri yeniden tanımlar.
  • LONG-TIME-LINER® yarı kalıcı dudak daha hoş sonuçlar için doğal dudak renginizden karışım oluşturabilir ve parlak veya koyu rujlar kullanabilir.
  • LONG-TIME-LINER® aynı zamanda cilt için sorunlu bölgeleri maskelemek için tıbbi pigmentasyon hizmetleri sunar.

LONG-TIME-LINER® yarı kalıcı makyaj ile müşterinin tercihi ve bağlılığı uzun vadeli olmalı.

Tıbben düzenlenmiş renk cildin birinci tabakası olan Epidermis içine pigmentlenmektedir. Kalıcılığı bireyin cilt yenilenme süreci, cilt tipi, metabolizması, çevre ve güneş gibi harici etmenlere bağlı olarak 1 yıldan 3 yıla kadar sürer. Conture® Make-up ile farklı renkler kullanarak solmalar için yeni dizayn, şekillendirme gibi rötüşler yapılabilir. LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up, sizlere mevcut görünümünüze uyacak şekilde stilinizi değiştirebilme imkanı sağlarken sizleri eskiyen veya çirkin dövmeler gibi mahkum etmeyecek.

LONG-TIME-LINER® yarı kalıcı makyaj uygulaması Los Angeles'ta "Body Art" programında kayıtlıdır. Hizmetler steril bir ortamda yürütülür ve yetkililer tarafından düzenli olarak denetlenir. Müşteriler için güvenliğin sağlanması maksadıyla medikal dereceli hijyen prosedürlerin uygulanması tavsiye edilir.


BulutDanışmanlık whatsapp numarası