Kurslarımıza katılmak için yeterli nakit bütçeniz yoksa, kredi kartına taksit imkanı ile kursumuzdan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca yeterli ve yetenekli gördüğümüz kursiyerlerimize staj ve iş imkanları da sunuyoruz.

 

Protez tırnak kursu ile protez tırnak konusunda uzmanlaşmayı düşünebileceğiniz gibi varolan bilgilerinizi belge ile ispatlamakta isteyebilirsiniz. MEB onaylı bir müfredat üzerinden devam eden kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak işlenmektedir. Kursumuz sonunda diploma sahibi olabilmeniz için eğitimlere devamlı katılmak zorundasınız. Vakit problemi olup yine de diplomasına kavuşmak isteyenler için gerekli kolaylıkları ve zaman düzenlemelerini de yapıyoruz. Siz protez tırnak kursu ile diploma almak istedikten sonra geri kalanını sizler için kolaylaşırmak adına daima yanınızda olan bir kurum ile çalışıyor olacaksınız.

Protez Tırnak Kursu, Protez tırnak sertifikası

Protez tırnak kursu kaç ay?

Protez tırnak kursu 1 ay içinde sizlere diplomanızı kazandıracak bir kurstur. Bu kurs bitiminde MEB onaylı diplomanız bilginize belge sizlere de güven verecektir.

Protez tırnak diploması nasıl alınır?

Protez tırnak diploması alabilmek için öncelikle MEB onaylı bir kurumdan protez tırnak kursu eğitimini almanız gerekmektedir. Kurs, teorik bilgilerin yanında uygulama eğitimlerini de kapsamaktadır.

Protez tırnak diploması ne işe yarar?

Protez Tırnak Diploması sayesinde 5580 sayılı kanun ile sadece protez tırnak uygulamaları yapmanıza izin verilen yer açma imkanı bulunmaktadır.

Protez tırnak diploması bu sektörde çalışmak istediğiniz sürece bilginizi önemsediğinizi gösterecek en önemki belgeniz olacaktır. Siz işinizi önemsediğinizi, önem verdiğinizi bu şekilde mutlaka göstermiş olacaksınız.

BulutDanışmanlık whatsapp numarası